Przejdź do treści

13 medali podczas Międzynarodowego Turnieju Poznańskie Koziołki 2022

Z sukcesami wracają zawodniczki UKS KOPERNIK WROCŁAW z XIX Międzynarodowego Turnieju w gimnastyce artystycznej „Poznańskie Koziołki”, który w dniach 5-6.11.2022 r. odbył się w Szamotułach.

Najmłodsza zawodnicza startująca w kategorii 2013 A Alisa Palnitkaya zwyciężyła w wieloboju, układzie taneczno-akrobatycznym oraz w układzie z obręczą.

W roczniku 2011A bardzo dobry start miała Zofia Janik, która zdobyła 3 brązowe medale startując w wieloboju, układzie z piłką oraz układzie z maczugami. W roczniku 2012 Natalia Maciejowska uplasowała się na miejscu 7 w wieloboju, 5 miejscu w układzie z obręczą, 6 miejscu w układzie z piłką. Aleksandra Zając zajęła miejsce 9 w wieloboju, a w układzie z piłką zajęła miejsce 8. Wiktoria Hamera zajęła 13 miejsce w wieloboju, a najlepszy start zanotował w układzie z obręczą gdzie zajęła miejsce 6. Weronika Dąbrowska, która startowała pierwszy raz z dwoma przyborami zajęła 14 miejsce w wieloboju.

W kategorii Junior B 3 medale zdobyła Amelia Modrzejowska: 2 miejsce w wieloboju, 1 miejsce w układzie z obręczą, 2 miejsce w układzie z maczugami.

W kategorii Junior A Nina Hamera zajęła 6 miejsce w wieloboju, 4 miejsce w układzie z piłką, 6 miejsce w układzie z maczugami. Ulyana Sakharczuk zajęła 10 miejsce w wieloboju, 5 miejsce w układzie z obręczą, 7 miejsce w układzie z maczugami.

W kategorii seniorek startowała Aleksandra Przybysławska zdobywając 4 srebrne medale (wielobój, piłka, maczugi, wstążka), a Hanna Chmielewska zajęła 6 miejsce w wieloboju, 4 miejsce w układzie z obręczą, 5 miejsce w układzie z piłką, 5 miejsce w układzie z maczugami.

Gratulujemy!

Skip to content