Przejdź do treści

Anita Włodarczyk staje przed wyzwaniem mistrzyni Polski juniorek w gimnastyce artystycznej

3-krotna Mistrzyni Olimpijska i rekordzistka świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk stanęła przed wyzwaniem gimnastycznym na antenie Polsat Sport. O wyzwanie dla mistrzyni została poproszona Liliana Lewińska – reprezentantka Polski, aktualna Mistrzyni Polski juniorek w gimnastyce artystycznej, zawodniczka UKS „Kopernik” Wrocław.

Wczoraj na antenie Polsat Sport i Interia.pl wyemitowano pierwszy odcinek programu „Wyzwanie Mistrza”. Bohaterką odcinka była 3-krotna Mistrzyni Olimpijska i rekordzistka świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk, która Aleksandrze Szutenberg opowiadała o swoim treningu i wyzwaniach przed jakimi stoi. Formuła programu zakłada, także wyzwania dla Mistrzów i Mistrzyń sportu. Osobą, która miała zaszczyt przygotować wyzwanie dla Mistrzyni Olimpijskiej była Liliana Lewińska, która mimo, że jeszcze startuje w kategorii juniorek jest w tej chwili najlepszą zawodniczką gimnastyki artystycznej w Polsce. Na październikowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorek w gimnastyce artystycznej w Wieliczce, zdobyła komplet 4 złotych medali i tytuł Mistrzyni Polski Juniorek w wieloboju, w układzie z obręczą, układzie z piłką i układzie z maczugami. Razem z koleżankami z UKS „Kopernik” Wrocław jest też Drużynową Wicemistrzynią Polski Juniorek w gimnastyce artystycznej, która odbywa się w wieloboju. Zadaniem dla Anity Włodarczyk było wykonanie dwóch toczeń piłki.

Czy Mistrzyni Olimpijskiej udało się sprostać wyzwaniu Liliany Lewińskiej możecie zobaczyć oglądając pierwszy odcinek „Wyzwania Mistrza” TUTAJ

Skip to content